Kraft papīra maisiņi

Kraft papīra maisi

kāpēc tas ir tā vērts?

Apzinoties globālās tendences un pieaugošo atbildības sajūtu par ietekmi uz dabisko vidi, mēs apmierinām mūsdienu klientu cerības ar plašu videi draudzīgu produktu klāstu. Starp mūsu ekoloģiskajiem iepakojumiem atradīsiet papīra maisiņus, kuri atbilst visaugstākajiem vides standartiem. 

Papīra maisiņi ir ideāli piemēroti komerciālai vai korporatīvai lietošanai. Automatizētas ražošanas līnijas, kraftpapīrs un izturīga līme nodrošina to augsto kvalitāti.

Viegli, tomēr iesaiņojami un spēcīgi ekoloģiski maisi izgatavoti no kraftpapīra, ir lielisks iepakojuma un reklāmas līdzeklis. 

Papīra maisiņi ar savītiem vai plakaniem papīra rokturiem – ekonomiskas un izturīgas.

Papīra maisi ar Jūsu uzņēmuma logotipu lieliski izpilda reklāmas funkciju,tās ir viegls un nedārgs veids jauno klientu piesaistei.

Kā arī mēs piedāvājam: Maisiņi ar vai bez apdrukas. Papīra iepakojums , papīra maisi, tūtas. Iepakojums, iesaiņošana, apdruka.

Papīra maisiņu ražošana mazās un lielās tirāžās.  

Papīra maisiņi ar

vītiem rokturiem

Kraft papīra maisiņi ar vītiem rokturiem plaši izmantoti dažādos tirdzniecības sektoros: kosmētika, apģērbs, elektronika, korporatīvās dāvanas u.c.
Papīra maisiņi ir izgatavoti no pārstrādāta vai balta kraftpapīra.Tie ir skaisti un izturīgi. Kraft papīra maisiņu rokturi ir izgatavoti no auklas ar saritinātu papīra serdi.

Kraft papīra maisiņi ar vīto rokturi izskatās estētiski pat pēc vairākkārtējas lietošanas.

Drukas iespēja: No vienas krasas līdz pilnkrāsu apdrukai.  

Papīra maisiņi ar

plakaniem rokturiem

Kraft Papīra maisiņi ar plakaniem rokturiem ir izgatavoti no brūna vai balta kraftpapīra. Parasti tiek izmantoti kā iepirkuma maisi, tie ir higiēniski un nekaitīgi pārtikai.

Drukas iespēja:   No vienas krasas līdz pilnkrāsu apdrukai.